Firemní kartonové pořadače

Vyrábíme firemní kartonové pořadače z tištěných a laminovaných archů.

Zakázková výroba firemních šanonů

Výrobu zakázkových firemních šanonů nabízíme již od několika kusů až po mnoha tisícové kolekce. Zhotovíme Vám šanon přesně podle Vašich přání v provedení, které si sami určíte.

Cena firemních pořadačů

Abychom mohli stanovit cenu pořadačů, potřebujeme znát velikost vlastního pořadače, použitou mechaniku, barevnost, doplňky a celkový náklad. Proto se každá zakázka kalkuluje vždy samostatně.

Jednotlivé prvky firemních kartonových pořadačů:

FORMÁT

Formát pořadače je určen:

1. základní velikostí vkládaných tiskovin:

  • je možné zvolit formát A3, A4 nebo A5,
  • můžete si vybrat pořadač na výšku nebo na šířku,
  • podle přání zákazníka zhotovíme i speciální rozměry,

2. počtem vkládaných listů, který určí velikost hřbetu.

Samostatným druhem jsou psací podložky – CLIPBOARD, které mohou být ve formátu A4 nebo A5 s klipem nebo rychlosvorkou.

SÍLA HŘBETU

Síla hřbetu pořadače je vyráběna od 20 mm do 100 mm, po 5 mm intervalech. Je uzpůsobena použité mechanice.

MECHANIKY

Mechaniky se dělí podle tvaru kroužku:

  • tzv. déčkové s označením „D“
  • kulaté s označením „R“ nebo „O“
  • hranaté s označením „Q“ .

Jejich velikost se mění po 5 mm od 10 mm do 80 mm.

Samostatným druhem jsou mechaniky pákové, které se dodávají pouze ve třech velikostech na složky o síle do 50 mm, 70 mm a 80 mm.

TISK

Tisk může být na vnějších i vnitřních stranách pořadače. Je možné realizovat jak plnobarevný tisk, tzv. CMYK (event. doplněný speciální přímou barvou nebo ÚV potiskem) nebo potištění jen jednou či dvěma barvami.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA – Laminace

Pořadač by měl být opatřen povrchovou úpravou laminací, která výrazně zvyšuje jeho kvalitu a užitnou hodnotu. Nabízíme laminaci lesklou, matnou nebo ražené lamino. Povrchová úprava uvnitř a vně pořadače nemusí být stejná.

SPECIÁLNÍ VÝBAVA A DOPLŇKY

Pořadače je možné doplnit instalací samolepící kapsy na navštívenku, kapsy na CD a na samostatně vložené listy. Samolepící kapsy a pouzdra se vlepují do pořadačů nebo na hřbet a slouží k vložení popisků různých příloh, map a podobných doplňků.

Proti posunutí tiskovin při nízkém počtu listů lze mechaniku doplnit přidržovačem. Velmi běžný je také otvor ve hřbetu – prstokroužek, který usnadňuje vyjmutí pořadače z polic. Dále je možné přidat kovový nebo plastový držák tužek a další doplňky.

Povrchovou úpravu pořadače můžeme na přání klienta doplnit použitím parciálního laku tak, že je nanesen jako poslední vrstva na matně laminované tisky, případně ještě doplnit reliéfní ražbou horkou folií.

Indexery – rozřaďovače/rozlišovače

Při větších objemech dokumentů je vhodné použít rozdělení kapitol hmatníkem – tzv. rozřaďovačem, který napomáhá lepší orientaci. Jejich barevnost, povrchová úprava i počet v sadě je různý, záleží na potřebách konkrétního zákazníka.

Napiště nám

Potřebujete poradit? Napište nám své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět.

Kontaktujte nás
Telefon: 734 704 378
Image 0 - Image 1 - Image 2 - Image 3 - Image 4 - Image 5 - Image 6 - Image 7 - Image 8 - Image 9 - Image 10 - Image 11 -